• slide1
  • slide2
  • slide3

VİZYONUMUZ

Mükemmeli Hedefleriz; 25 yılı aşkın tecrübe ve birikimlerimizle işimizde en iyisiyiz, başarıyı hedefler ve ona ulaşırız, yenilikçiyiz ve sürekli gelişimi destekleriz.

MİSYONUMUZ

Müşterimizin başarısı için çalışırız, kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize değer yaratırız, müşterinin sesini dinleriz ve aileden sayarız. Bu yüzden biz büyük bir aileyiz..

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bulunduğu sektörde her yönüyle kurallara uyarak, müşteri beklentileri ile örtüşen güvenilir ve her zaman tercih edilen bir kuruluş olmaktayız.

İŞ VE ÇEVRE SAĞLIĞI

Üretim ve hizmetlerimizde kuruluşumuzun, ve toplumun beklenti ile uyumlu olarak; çevre / iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminin şartlarına uygunluğu sağlamak ve etkinliğini iyileştirmektir.

Özoğul Metal Sanayi

Nitelikli personel istihdamına önem veren, uzman kadrosu ve geniş referansları ile yeni projeler takipeden, eğitimlerini tamamlamış aktif ve dinamik genç neslimizi teknik eleman olarak sektörüne kazandırmıştır.

Yüklenicisi bulunduğu her projede ülke ekonomisine katma değer sağlayan, uygulayıcısı olduğu projelerde büyük ve küçük ayrımı yapmaksızın projeye daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilecek bilgi ve deneyime sahip olan, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan ve kurumsal olarak kendini sürekli geliştirerek profesyonel kimliğini daha ileriye taşıyan bir firma olmaktır.

Videolarımız


Ateşli Silah Şarjör Birleştirme Aparatı

Ürün Tanıtım Videomuz